Kvalitní ruční práce

Kvalitní ruční práce

Našim zákazníkům řešíme otázky kompletace a výroby balení pro jejich produkty. Máme více než 15 let zkušeností prověřených stovkami projektů pro velké firmy i malé podnikatele a prodejce. Společně s výrobou nabízíme také drobnou manuální činnost a k tomu poskytujeme náhradní plnění, protože více než 80% našich kolegů je handicapovaných. 

Výroba z papíru a vlnité lepenky

Produktové a transportní obaly na míru Vašim produktům. Připravíme optimální balení, otestujeme a po výrobě sestavíme a naplníme finálními produkty. Maličkostí je pro nás zajištění následné dopravy na sklad nebo na cílové zákazníky. Vyrábíme z papíru, vlnité lepenky, ale i dalších materiálů jako plast, dřevo, kov i sklo.

Poptat kartonáž
Výroba z papíru a vlnité lepenky

Doplňky pro obchody a podporu prodeje

Cenovkové lišty a plastové kapsy přesně v takových rozměrech a tvarech, které potřebujete. Žádné kompromisy. Sdělte nám své požadavky a doporučíme Vám vhodný materiál, konstrukci i finální rozměr pro snadné použití. Když je třeba, přilepíme oboustranně lepící nebo magnetickou pásku a zkompletujeme s dalšími výrobky. Ohýbáme, lepíme, kompletujeme.

Poptat výrobu lišt a kapes
Doplňky pro obchody a podporu prodeje

„I vy můžete pomáhat potřebným zatímco realizujete své nápady“

Produktové a přepravní obaly

Mezi širokou paletu služeb patří i vývoj a výroba produktových obalů. Ve spolupráci s AUTHENTICOU máme neomezené možnosti jak materiálové, tak technologické. Vy se můžete zaměřit naplno na svůj výrobek a my zařídíme vše okolo. Obal, kompletaci, naplnění, balení i transport až k zákazníkovi.

Poptat produktové obaly
Produktové a přepravní obaly

Šicí dílna

V naší šicí dílně tvoříme, vyrábíme i šijeme reklamní předměty, tašky i maskoty dle přání zákazníka. Zpracováváme běžné textilie, kůži, filc i gumu. 
Zkušenosti s naším šitím a výrobou mají nejrůznější typy zákazníků. Ať už to jsou velké společnosti nebo malý podnikatel. Vyrábíme kusy i větší série. Pro každého najdeme řešení. 

Poptat šití
Šicí dílna

Kompletace

Pro naše klienty ručně vyrábíme, skládáme, lepíme a kompletujeme nejrůznější obaly. Vedle papíru, jako hlavního materiálu, zpracováváme také běžné textilie, kůži, filc i gumu. Ručně lepíme, vysekáváme pomocí jednoduchých výsekových nástrojů. Dále kašírujeme, potahujeme a provádíme lehké manuální činnosti. Máte otázky k našim službám? Nejlepší bude, když nám zavoláte a probereme veškeré možnosti.

Poptat kompletaci a balení
Kompletace

"Vyrábíme na míru obaly, krabice, víka, proložky, kartónové přířezy, cenovkové lišty"

Zakázková textilní výroba

Zabýváme se malou sériovou výrobou z textilu. Naše produkce už dodala například sadu batohů, jednotné šaty pro pěvecký spolek a další výrobky, které jen tak v obchodě nekoupíte. Kontaktujte nás s Vaší myšlenkou a rádi připravíme možnosti, jak to můžete celé vyrobit a dopravit až na stůl Vašich zákazníků.

Poptat zakázkovou výrobu
Zakázková textilní výroba

Výsek, lepení, ražba i vázání

Je toho opravdu hodně, co pro Vás můžeme v rámci našich služeb připravit. Proto vždy vidíme jako nejlepší řešení, když se s námi spojíte a společně se pobavíme, co máte na srdci. Mezi naše doplňkové služby totiž patří například nýtování, výsek kartonu, ražba loga, ruční lepení, strojové lepení, výroba vzorkovníků a mnoho dalšího.

Kontaktovat a probrat možnosti
Výsek, lepení, ražba i vázání

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT:

Náhradní plnění

V naší výrobě pracuje více než 80 % zaměstnanců se zdravotním postižením. Pomáháme tím handicapovaným, aby mohli naplno žít a realizovat se.  Zároveň díky tomu poskytujeme náhradní plnění našim zákazníkům.

Přečtěte si víc
Náhradní plnění

Pro koho vyrábíme a kompletujeme

Máte pocit, že je pro nás Váš projekt moc malý? Nebo máte naopak pocit, že na to nestačíme? Nechte odpovědi na nás, rádi se na Vaší poptávku podíváme a vymyslíme možná řešení. Dokážeme pokrýt od kusových výrob po sériové. 

Kontaktovat nás
Pro koho vyrábíme a kompletujeme

Chcete se dozvědět víc?

Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi s Vámi probereme možná řešení. Chcete se dozvědět bližší informace o naší společnosti? Najdete je také v sekci O NÁS

Chcete se dozvědět víc?