Jsme chráněná dílna CRAFTWORK

Jsme chráněná dílna CRAFTWORK

Již od roku 2007 vyrábíme transportní balení a provádíme nejrůznější kompletace a drobné manuální činnosti. Přitom zaměstnáváme handicapované. Tím pomáháme s jejich uplatněním na trhu práce a zároveň poskytujeme náhradní plnění pro naše klienty.

2007

Již od roku 2007, jsme firma s tradicí

BRNO

Sídlíme v Brně ale zboží zavezeme kamkoli

60

Máme již 60 šikovných zaměstnanců

2000 m²

Prostoru pro kompletace výrobků

Jak jsme díky vám rostli

Naše zaměření

Kompletujeme, skládáme, balíme a šijeme. Naše nabízené služby pokrývají výrobu, kompletaci i logistiku. Jsme silným partnerem zákazníků, kteří potřebují svůj produkt kvalitně a včas zabalit a dodat. Navrhujeme, testujeme a vyrábíme transportní balení. K naší výrobě patří také kompletační hala a šicí dílna. Zjistěte, co všechno pro Vás můžeme udělat.

NAŠE SLUŽBY
Naše zaměření

„Vstřícnost, proaktivita, kvalita a rychlost.“

Spolupráce

Dlouholetá a společnými projekty protkaná spolupráce se společností AUTHENTICA nám dává možnost, abychom splnili nejrůznější přání zákazníků. Díky tomu se naše nabízené služby rozšířili o vývoj obalů, tisk, a výrobu stojanů i dekorací pro retail. Jsme nyní pod jednou střechou a tím dokážeme pokrývat různě velké projekty a navzájem úspěšně kooperovat.

WEB AUTHENTICA ZDE
Spolupráce

Náhradní plnění

Poskytujeme pracovní místa pro handicapované. V naší výrobě pracuje více než 80 % zaměstnanců se zdravotním postižením, díky tomu poskytujeme našim zákazníkům náhradní plnění. 

Více o náhradním plnění
Náhradní plnění